Познатиот диџеј Дејвид Гета (56) во четвртокот се прошета на црвениот тепих на Латино Греми со својата девојка Џесика Ледон (31). На доделувањето на овие награди, тие започнаа дискусија за доаѓањето на новороденчето, а објавија и неколку заеднички фотографии на кои Џесика го покажува своето стомаче, пренесува магазинот „People“. „Имаме голема вест за вас, најголемата вест за годината“, ја напиша диџејот на фотографијата на која Џесика се држи ...

Познатиот диџеј Дејвид Гета (56) во четвртокот се прошета на црвениот тепих на Латино Греми со својата девојка Џесика Ледон (31). На доделувањето на овие награди, тие започнаа дискусија за доаѓањето на новороденчето, а објавија и неколку заеднички фотографии на кои Џесика го покажува своето стомаче, пренесува магазинот „People“. „Имаме голема вест за вас, најголемата вест за годината“, ја напиша диџејот на фотографијата на која Џесика се држи ...